Gano Cafe Classic
Gano Coffee Classic
Gano Kahve Klasik

Gano Excel Ücretsiz Üye Ol

Gano Excel Ücretsiz Üyelik


GANO EXCEL ÜCRETSİZ ÜYE OL.


Müjde! Artık Gano Excel Üyeliği Ücretsiz. Gano Excel Ürünlerini satın almak için artık paket almanıza gerek yok. Dünyanın en büyük Ganoderma üreticisi Gano Excel ürünlerini artık paket satın alma zorunluluğu olmadan alabileceksiniz. Ücretsiz Distribütör kaydınızı yaptıktan sonra dilediğiniz ürünleri sepetinize atarak sipariş verebilecek ve distribütör fiyatlarından alabileceksiniz. 

Distribütör kaydı tamamen ücretsizdir.
Giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında hiçbir bedel alınmamaktadır.Şimdi hemen Gano Excel ücretsiz üyelik distribütör kaydınızı yapmak için TIKLAYINIZ.


KAYIT ESNASINDA GEREKLİ KOD: TR0007021

YADA FORMU DOLDURUN BİZ ÜYELİĞİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM.  
ÜYELİK FORMU DOLDUR.
Gano Excel Ücretsiz Üye Ol Gano Excel Ücretsiz Üye Ol Reviewed by Gano Excel İzmir on Mayıs 22, 2019 Rating: 5

7 yorum:

 1. Tc Numaramı vermek ıstemıyorum ama sıte de zorunlu galba. Bu bılgı nıcın gerekli

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   TC kimlik numaranızın istenmesinin sebebi öncelikle her TC vatandaşını diğerinden ayıran yegane şey TC Kimlik numarasıdır. Bir çok aynı ad ve soyadda vatandaşımız var. İkinci sebebi de üye olduktan sonra vereceğiniz siparişleriniz ile birlikte gelecek faturada TC kimlik numarasının yazılması kanuni bir zorunluluk.
   Saygılarımızla,

   Sil
 2. İyi günler Banka ve IBAN numarası niye isteniyor. Cevabımız için şimdiden teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İyi günler,
   Kayıt esnasında Banka Adı ve IBAN numarasının istenmesinin sebebi ay içerisinde yapmış olduğunuz alışverişler ile ilgili olarak sistem tarafından 60 PV yi geçen alışveriş tutarlarınız dikkate alınarak hesaplanan prim tutarlarınızın tarafınıza ödenmesi içindir. Burada verdiğiniz Banka Adı ve IBAN numarasının doğru olmasına lütfen dikkat ediniz.
   Saygılarımızla,

   Sil
 3. Bende üyelik yapıp kendi ürünlerini almak istiyorum

  YanıtlayınSil
 4. Ücretsiz olarak üyeliğinizi hemen yapabilirsiniz. Şimdi hemen ücretsiz distribütör kaydınızı yapmak için TIKLAYINIZ. "TIKLAYINIZ" basıp veya Üyelik Formu buradan kayıt formunuzu doldurunuz lütfen. Saygılarımızla,

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.