Gano Cafe Classic
Gano Coffee Classic
Gano Kahve Klasik

Gano Excel Hakkında


Gano Excel Nedir?

1983 yılında deneyimli bir mikolog olan Leow Soon Seng 200 den fazla çeşidi bulunan Lingzhi ve ya Reishi mantarı olarak bilinen ganoderma ailesi türleri üzerinde çalışmalar başlattı. En aktif özelliklere sahip olan 6 türü belirledi. Leow Soon Seng optimum sıcaklık ve nem seviyeleri dahil olmak üzere mantarların ihtiyaç duyduğu yetiştirme koşulları ile ilgili araştırmalar yaptı. 12 yıl boyunca sürdürülen yüksek bütçeli arge çalışmaları sonucunda (Dünyada bilinen en uzun arge çalışmasıdır. Kanser ilaçlarında bile maksimum 6 ay ile 12 ay arası arge yapılıp insanların kullanımına sunulur.) 1995 yılına gelindiğinde Leow Soon Seng Ganoderma yetiştirmek için kendi tekniğini mükemmelleştirmiş, mantarın ekimi için humus işlevi görecek şekilde kauçuk ağaçlarından, pirinç kabuklarından ve kahverengi pirinçten elde edilen undan oluşan yeni bir organik ortam geliştirmiş ve dünyanın en sağlıklı gıda takviyesi ürünlerini insanların hizmetine sunmuştur. 23 yıldır dünya genelinde bir çok ülekede kullanılan ve tek bir yan etki vakası görülmeyen tek üründür.

1995 yılında, tüm dünyadaki insanların yaşamlarına dokunmak ve değiştirmek niyetiyle kurulmuş olan Gano Excel, küresel olarak etkili ve anlamlı hızlı tüketim malları (FMCG) sunan lider Network Marketing Şirketlerinden biridir.
Gano Excel Malezya’da doğdu fakat yenilikçi, dünya standartlarında Ganoderma Bağışıklık ürünlerinin araştırma, yetiştirme, dağıtım ve pazarlaması alanında küresel bir lider olarak uluslararası kabul gördü. Gano Excel Ganoderma bazlı ürünler kendisine "Küresel olmak için doğdu" ve Ganoderma tabanlı ürünlerin araştırma, üretim ve pazarlaması alanında "ÖNCÜ" ismini tasarladı. 23 yıl içerisinde Gano Excel küçük bir başlangıçtan dünya çapında 110 dan fazla ülkeye ulaşan uluslararası ağı olan multi milyon dolarlık bir şirkete dönüştü ve bizi dünyadaki en büyük Ganoderma şirketi haline getirdi.

Gano Excel GD bazlı ürünlerdeki yenilikçi gelişmeler konusunda öncülük ederek wellness sektöründe ilerlemeye devam etmektedir ve rakiplerine nazaran büyük farklılık yaratan multi milyon dolarlık bir marka yaratmıştır.
Gano Excel uluslararası toplum için, tüm yollarda yürüyen kişilerin minimum yatırımla bir iş başlatarak daha sağlıklı ve refah içerisinde bir yaşam sahibi olabilmeleri için sınırları olmayan bir iş fırsatı platformunun zevkini yaşama yolu yarattı. Çok çalışma, bağlılık, liderlik ve pozitif hareketle bağımsız distribütörler olarak tanınan Gano Excel distribütörleri finansal başarı elde etmek ve sevdiklerinin hayat tarzlarını iyileştirmek fırsatına sahiptirler. Bir birey kendi sosyal sorumluluk programlarının bir parçası olmak üzere gelir düzeyini iyileştirerek kendi toplumu ve çevresine katkıda bulunabilir.

Gano Excel’ de en büyük gücümüz hissedarlarımızdır. Gano Excel’in kurucusu ve Şirket Yöneticisi hissedarlarımıza güçlü bir slogan “BİZ BİR AİLEYİZ” fikri yerleştirmiştir ve hayallerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte büyüyeceğiz.
Gano Excel’ de biz, distribütörlerimizin her birinin, Profesyonel Network Pazarlamacısı olarak adlandırılabilmelerini sağlamak üzere bilgi ve becerilerini güçlendirmek için doğru eğitim ve yeni iş yöntemleri sağlamak konusunda çok ciddiyiz. Hedefimiz dünyanın her köşesindeki istisnasız her ailenin sağlığı, refahı ve finansal bağımsızlığı üzerinde odaklanmaktır. Gano Excel’in kuruluşundan beri temel yaklaşımımız, bu olmuştur zira basit bir sebeple, Gano Excel bunu herkes için gerçekleştirmeye uygun kaynaklara sahiptir.
Gano Excel’in iş fırsatı sağlık, varlık ve mutluluk yaratılması ve dolayısıyla uzun dönem finansal başarıya gidilmesinde öncülük etmek ile ilgilidir. Gano Excel’in iş fırsatı sizin zaman, para ve sağlık konusunda özgürlüğü elde etme fırsatınızdır.

Gano Excel tüm üretim tesisleri kendisine ait olan dünyadaki tek Ganoderma Lucidium sağlayıcısıdır. Mantarlar her değişkenin dikkatle kontrol edilebildiği ve saflığın garanti edilebildiği büyük iklim kontrollü seralarda yetiştirilir ve toplanır. İlk sporun ekilmesinden tüketicinin masasına gelene kadar kalite ve saflığı garanti eder.

Sağlık ve Varlık dileklerimizle,
Gano Excel İzmir
Gano Excel Hakkında Gano Excel Hakkında Reviewed by Gano Excel İzmir on Temmuz 13, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.